%ALT_TXT%%
gledaiSPORT.org

Football

19:00 football Piteå IF (W) - IF Limhamn Bunkeflo (W)
20:00 football Vaduz - Servette
20:00 football FC Schaffhausen - Wil 1900
20:00 football FC Rapperswil-Jona - Winterthur
20:00 football Kriens - Lausanne-Sport
20:00 football Chiasso - Aarau
19:30 football Skövde AIK - FC Trollhättan
19:30 football Gaz Metan Mediaş - SC FC Voluntari SA
19:00 football Piteå IF (W) - IF Limhamn Bunkeflo (W)
19:00 football Red Star Belgrade - Partizan Belgrade
19:00 football Etar 1924 Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
18:00 football Simba SC - Sevilla
18:00 football Ullern - Strømsgodset
18:00 football Sunndal - Molde
18:00 football Hinna - Viking
18:00 football Åsane - Brann
18:00 football Tahiti U20 - Senegal U20
18:00 football Mexico U20 - Italy U20
19:00 football Piteå IF (W) - IF Limhamn Bunkeflo (W)
19:00 football Piteå IF (W) - IF Limhamn Bunkeflo (W)
19:00 football Red Star Belgrade - Partizan Belgrade
19:00 football Red Star Belgrade - Partizan Belgrade
19:00 football Etar 1924 Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
19:00 football Etar 1924 Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
18:00 football Simba SC - Sevilla
18:00 football Simba SC - Sevilla
18:00 football Ullern - Strømsgodset
18:00 football Ullern - Strømsgodset
18:00 football Sunndal - Molde
18:00 football Sunndal - Molde
18:00 football Hinna - Viking
18:00 football Hinna - Viking
18:00 football Åsane - Brann
18:00 football Åsane - Brann
18:00 football Tahiti U20 - Senegal U20
18:00 football Tahiti U20 - Senegal U20
18:00 football Mexico U20 - Italy U20
18:00 football Mexico U20 - Italy U20
19:00 football Red Star Belgrade - Partizan Belgrade
20:00 football Vaduz - Servette
20:00 football FC Schaffhausen - Wil 1900
20:00 football FC Rapperswil-Jona - Winterthur
20:00 football Kriens - Lausanne-Sport
20:00 football Chiasso - Aarau
19:30 football Skövde AIK - FC Trollhättan
19:30 football Gaz Metan Mediaş - SC FC Voluntari SA
19:00 football Piteå IF (W) - IF Limhamn Bunkeflo (W)
19:00 football Red Star Belgrade - Partizan Belgrade
19:00 football Etar 1924 Veliko Tarnovo - Slavia Sofia
18:00 football Simba SC - Sevilla
18:00 football Ullern - Strømsgodset
18:00 football Sunndal - Molde
18:00 football Hinna - Viking
18:00 football Åsane - Brann
18:00 football Tahiti U20 - Senegal U20
18:00 football Mexico U20 - Italy U20

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------